Hakkımızda


Genel Bilgilendirme

Ünvan                      : Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş.

Kuruluş                   : 1991 / Kayseri

Sermaye                  : 9.500.000 TL

Toplam Büyüklük   : 66.500 m2 kapalı alan

Çalışan Sayısı         : 150

Şube Sayısı             : 16

 

Şirketin Faaliyet Analizi

Dinamizmin ve iş birliği içerisinde çalışmanın rekabetle birleştiği perakende sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin,
Erciyes Anadolu Holding iştirakleri olan Kayseri ve Adapazarı ‘ndaki fabrikalarda üretilen İstikbal, Bellona, Mondi, Gümüşsuyu ve Doqu markalarına ait kanepe, koltuk takımları, yatak, baza, ev tekstili, panel mobilya, halı ve aksesuar ürünlerini Kayseri, Bursa ve Tokat illerinde perakende ticaretini yapmaktadır.


İstikbal, Bellona, Mondi, Gümüşsuyu ve Doqu çatısı altındaki kanepe, koltuk takımları, yatak, baza, ev tekstili, panel mobilya, halı ve aksesuar ürün gruplarını, perakende olarak yılda ortalama 30.000 adet nihai tüketicilere satış yapılmaktadır. Satışlarımız Kayseri de bulunan Holding Pazarlama Koordinatörlüğü tarafından açıklanan kampanya şartlarından yapılmaktadır.

Hizmet kalitesini artırmak yönünde ciddi faaliyetler yürüten Anadolu Dörtler satış danışmanlarına, sevkiyat ekibine ve müşteri temsilcilerine sürekli defa eğitim vermiştir. Sevkiyat planlamasında müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için saatlik planlama sistemine geçmiştir. Kayseri’deki şube sayını artırmak için yeni mağaza çalışmaları devam etmektedir.

Anadolu Dörtler A.Ş. olarak ticari faaliyetlerimizin yanı sıra markalarımızın mağazacılık dinamiklerine yönelik katkı sağlama yönünde misyonlarımız olduğunu biliyoruz ve faaliyetlerimizi bu bilinçle sürdürüyoruz.